Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kerkesa"

Tre ish-presidentët paraqesin kërkesat e tyre, i drejtojnë letër Kuvendit dhe komisioneve

    Tre ish-presidentët paraqesin kërkesat e tyre, i drejtojnë letër Kuvendit dhe komisioneve

Tre ish-presidentët e Republikës së Shqipërisë, Rexhep Meidani, Alfred Moisiu dhe Bamir Topi, i kanë drejtuar një letër Kuvendit të Shqipërisë, anëtarëve të Komisionit për Reformën në Drejtësi dhe atyre

Lexo me Shume

Mahnit klientët. Ja çfarë bën adoleshenti 13-vjeçar

    Mahnit klientët. Ja çfarë bën adoleshenti 13-vjeçar

Është vetëm 13 vjeç, një nxënës model në lëndët shkencore, megjithatë duket se diku tjetër ai ndihet më i përmbushur. Adoleshenti Musli Karaliti nga Ferizaj, ka arritur të krijojë klientelën

Lexo me Shume

Basha: Fati i parlamentit varet nga mazhoranca, Rama duhet të zgjedhë

    Basha: Fati i parlamentit varet nga mazhoranca, Rama duhet të zgjedhë

Kryetari i Partisë Demokratike ka paralajmëruar bojkot të parlamentit nëse nuk merren në konsideratë kërkesat e opozitës. “Dhunimi i rendit kushtetues do të thotë që vendi është në xhungël, s’ka

Lexo me Shume