Blitz

Tag "Kercenim"

Kërcënoi me armë të vëllanë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

    Kërcënoi me armë të vëllanë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Një krim në familje është parandaluar në kohë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 1, Tiranë. Ndërhyrja është kryer menjëherë pas një telefonate nga një qytetar, i cili denonconte

Read Full Article

Kërcënoi ish-bashkëjetuesin e së motrës, ndalohet një person në Klos

    Kërcënoi ish-bashkëjetuesin e së motrës, ndalohet një person në Klos

Nga Anduena Llabani Policia e Klosit ndërhyri menjëherë për të parandaluar një vrasje. Ajo ka shoqëruar në Stacionin e Policisë Klos shtetasin që gjatë emisionit “Me zemër të hapur” në

Read Full Article

Kërcënimi i kryeprokurorit, zyra e shtypit: Nuk cenohen hetimet

    Kërcënimi i kryeprokurorit, zyra e shtypit: Nuk cenohen hetimet

Ditën e sotme u bë me dije lajmi i kërcënimit të kryeprokurorit të Republikës së Shqipërisë, Adriatik Llalla. Si pasojë e këtij kërcënimi, kryeprokurori është detyruar të largojë nga vendi

Read Full Article

Kërcënoi dhe gjobiti drejtorin e shkollës, pranga nxënësit 16-vjeçar

    Kërcënoi dhe gjobiti drejtorin e shkollës, pranga nxënësit 16-vjeçar

Një adoleshent është vënë në prangat e Policisë së Tiranës teksa u kap në flagrancë duke gjobitur drejtorin e shkollës. 16-vjeçari A. XH. u arrestua në momentin që po i

Read Full Article

Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

    Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

Pas denoncimit se gjyqtari nga Berati, Shyqyri Çobo, kishte kërkuar favore seksuale në këmbim të ndihmës juridike për divorcin, shtetësja I. T 32 vjeçe është kërcënuar nga bashkëshortja e tij,

Read Full Article

SHBA paralajmëroi vendosjen e një sistemi antiraketë në Korenë e Jugut, kërcënon Koreja e Veriut

    SHBA paralajmëroi vendosjen e një sistemi antiraketë në Korenë e Jugut, kërcënon Koreja e Veriut

Koreja e Veriut ka reaguar ashpër pas lajmit se Shtetet e Bashkuara të Amerikës në bashkëpunim me Korenë e Jugut po mendojnë vendosjen e një sistemi “Terminal High Altitude Area

Read Full Article

S’ka informacione për anijen e marrë peng, familjarët e marinarëve: S’po bëhet asgjë për lirimin e tyre

    S’ka informacione për anijen e marrë peng, familjarët e marinarëve: S’po bëhet asgjë për lirimin e tyre

Një ditë pas bërjes me dije të lajmit për humbjen e kontaktit me dy anije peshkimi, ende nuk ka informacione për një prej anijeve, “Çelepia”, e cila dyshohet se po

Read Full Article

Zbulimi i skandalit të ish-kryebashkiakut Xhelili, 20-vjeçarja ndihet e kërcënuar

    Zbulimi i skandalit të ish-kryebashkiakut Xhelili, 20-vjeçarja ndihet e kërcënuar

20-vjeçarja A. A. e cila denoncoi ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili, mësohet se është larguar nga Peshkopia së bashku me familjarët e saj. I ftuar në emisionin “Opinion”, drejtuesi i

Read Full Article

Kompozitori Limos Dizdari – Ramës: Më kërcënuan, mos bëj gabim që më dhimbset jeta?!

  Kompozitori Limos Dizdari – Ramës: Më kërcënuan, mos bëj gabim që më dhimbset jeta?!

Kompozitori Limos Dizdari i ka shkruar një letër kryeministrit Rama ku shprehet se është kërcënuar me jetë. Ai ka treguar

Read Full Article

ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

  ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

Fillimisht përfaqësues të ISIS-it publikuan një listë me emrat kryesorë të pilotëve të disa dronëve amerikanë dhe lajmëruan përkrahësit e

Read Full Article

Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

  Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

Renato Myrtaj, djali i Faik Myrtajt, një prej të vrarëve në 2011-ën në protestën e 21 Janarit, deklaroi pak ditë

Read Full Article

Kërcënimi nga Shullazi, Mynyr Koni paraqitet tek Krimet e Rënda

  Kërcënimi nga Shullazi, Mynyr Koni paraqitet tek Krimet e Rënda

Mynyr Koni, rektori i Universitetit të Tiranës, i shpallur fitues disa ditë më parë, është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve

Read Full Article

Nazime Visha kërcënohet me jetë, kallëzon gruan e Fiqiriut

  Nazime Visha kërcënohet me jetë, kallëzon gruan e Fiqiriut

Pak kohë pasi është liruar, Nazime Visha është kërcënuar me jetë nga bashkëshortja  e Fiqiri Muçës, Mynyre Muça. Mësohet se

Read Full Article

Kërcënimi ndaj Mynyr Konit, reagon Rektorati: Akt i paprecedent, do vijojë garën

  Kërcënimi ndaj Mynyr Konit, reagon Rektorati: Akt i paprecedent, do vijojë garën

Universiteti i Tiranës ka dënuar aktin e kërcënimit të kandidatit për rektor, Mynyr Koni. Në një deklaratë për mediat, Rektorati

Read Full Article

Dyshime se kërcënoi kandidatin për rektor, policia shoqëron Emiliano Shullazin

  Dyshime se kërcënoi kandidatin për rektor, policia shoqëron Emiliano Shullazin

Pas deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha se Emiljano Shullazi kishte kërcënuar kandidatin për rektor të UT-së, Mynyr Koni, policia ka

Read Full Article

Kërcënohen futbollistët e Librazhit, u kërkohet të lënë Pogradecin të fitojë

  Kërcënohen futbollistët e Librazhit, u kërkohet të lënë Pogradecin të fitojë

Disa persona të paidentifikuar, të cilët udhëtonin me një mjet tip fuoristradë, kanë ndaluar autobusin në të cilin udhëtonte skuadra

Read Full Article

Pas kërcënimit “Ta fus portofolin në gojë”, qeveria dekoron Fatos Tushen

  Pas kërcënimit “Ta fus portofolin në gojë”, qeveria dekoron Fatos Tushen

Kryetari i Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe, i cili u denoncua në media për shkak të reagimit të ashpër ndaj

Read Full Article

(VIDEO) “Ditë të errëta” për Europën, ISIS paralajmëron sulme të reja në Londër, Berlin, Romë

  (VIDEO) “Ditë të errëta” për Europën, ISIS paralajmëron sulme të reja në Londër, Berlin, Romë

Mbështetësit e ISIS-it kanë realizuar një video të re kërcënuese, ku paralajmërojnë sulme të reja në Londër, Berlin dhe Romë.

Read Full Article

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Aktori Leonardo Di Caprio mund të vlerësohet në të gjithë botën,

Read Full Article

(VIDEO) Koreja e Veriut kërcënon Amerikën: Shansi i fundit

  (VIDEO) Koreja e Veriut kërcënon Amerikën: Shansi i fundit

Koreja e Veriut ka kërcënuar sërish Amerikën përmes një videoje propagandistike, ku tregon se si do ta shkatërrojë. Videoja e

Read Full Article

(VIDEO) ISIS kërcënon sërish: Ja shënjestrat e radhës

  (VIDEO) ISIS kërcënon sërish: Ja shënjestrat e radhës

Dy ditë pas sulmeve terroriste të shënuara në Bruksel, dy burra të maskuar, të veshur me të zeza dhe me

Read Full Article