Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kengetare"

20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

    20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

Nuk e kam kuptuar kurrë se pse adoleshentet e ditëve të sotme duan të duken më të mëdha në moshë. Më besoni që vitet ikin shpejt dhe “gra” do të

Lexo me Shume

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë të ditur ditën e sotme se këngëtarje me origjinë shqiptare Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 10 gusht, tri

Lexo me Shume

Trupi perfekt i J.Lo, këshilla nga instruktori personal

Trupi perfekt i J.Lo, këshilla nga instruktori personal

  Instruktori i Jennifer Lopez ju jep këshilla se si të ushtroheni për të pasur një trup seksi. Lopez ka vërtet një nga trupat më seksi dhe të palestruar në

Lexo me Shume