Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kendveshtrime"

Cirku i klounëve

    Cirku i klounëve

Zgjohem nga gjumi tërë ankth, i kapluar nga makthe të papara, ndonjëherë edhe i mbytur në djersë, saqë dukej se kisha fjetur në një vaskë të mbushur me 3-4 gishta

Lexo me Shume