Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kendrick Lamar"

Sia u kushton këngë “më të mirëve”

    Sia u kushton këngë “më të mirëve”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Sia ka publikuar mëngjesin e sotëm këngën dhe klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Kendrick Lamar, të titulluar “The Greatest”. Videoja është e ngjashme

Lexo me Shume

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

    “Zjarr, ujë, rep, vokal, koreografi dhe revolucion”, – kështu është quajtur performanca e Beyonce-s dhe Kendrick Lamar, të cilët hapën mbrëmjen e ndarjes së çmimeve BET Awards 2016.

Lexo me Shume

Ja pse Obama është presidenti më “cool” i SHBA-ve

    Ja pse Obama është presidenti më “cool” i SHBA-ve

Burime pranë këngëtarit Kendrick Lamar kanë raportuar se Lamar po bën gati për të publikuar një “mixtape” me njeriun më të fuqishëm të SHBA-ve, presidentin Barack Obama. Projekti titullohet “Tha

Lexo me Shume