Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kendi i Lojerave"

Përurohet këndi i lojërave përballë Presidencës, Veliaj: Të heqim barrierat që na pengojnë jetën në komunitet

    Përurohet këndi i lojërave përballë Presidencës, Veliaj: Të heqim barrierat që na pengojnë jetën në komunitet

Një tjetër kënd lojërash është shtuar për fëmijët, me qëllim argëtimin e tyre. Ditën e sotme, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka përuruar këndin e tretë të lojërave,

Lexo me Shume

Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

    Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

  Aktivistët Sazan Guri dhe Arian Galdini kanë paditur kryetarin e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të lojërave te parku i liqenit. Mësohet se ata kanë kontaktuar me

Lexo me Shume