Blitz

Tag "Kendall Jenner"

Kendall Jenner i frikësohet rritjes

    Kendall Jenner i frikësohet rritjes

“Kur mbusha 20 vjeç, kisha frikë…”, është shprehur ndër të tjera Kendall Jenner duke iu referuar një situate të vështirë të dokumentuar në Snapchat. Bëhet fjalë për përballjen e saj

Read Full Article

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Vetëm disa javë pasi Kylie Jenner lëvizi në një shtëpi të re në Los Angeles, motra e saj, supermodelja Kendall Jenner

Read Full Article

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

Amber Heard – 91.85% ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Kirurgu Julian De Silva në Londër ka bërë një klasifikim të fytyrave më të bukura të showbiz-it në

Read Full Article

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ato të dyja janë në qendër të vëmendjes së të rinjve për stilin e tyre, duke frymëzuar kështu mijëra vajza. Dhe këtë herë, Gigi dhe Kendall kanë dhënë “leksione” se si

Read Full Article

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Mos ndoshta kemi udhëtuar me një makinë kohe dhe jemi kthyer një vit pas? Harry Styles dhe Kendall Jenner janë pikasur

Read Full Article