Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kelmend Balili"

Kelmend Balili është zhdukur, familjarët: Nuk e dimë ku ndodhet

    Kelmend Balili është zhdukur, familjarët: Nuk e dimë ku ndodhet

Kelmend Balili është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërkohë që familjarët e tij janë shprehur se nuk kanë mundur të kontaktojnë prej ditës së djeshme me të. Mëngjesin e të enjtjes,

Lexo me Shume