Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kelly clarkson"

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly  Clarkson ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të quajtur Remington (edhe pse familjarëve u pëlqen ta thërrasin thjesht Remy), javën e kaluar dhe ka vendosur që

Lexo me Shume

Kelly Clarkson, nënë për herë të dytë

Kelly Clarkson, nënë për herë të dytë

    Këngëtarja Kelly Clarkson është bërë nënë për herë të dytë, pasi sot i dha jetë djalit të saj, Remington Alexander Blackstock. Këtë gjë e ka bërë të ditur

Lexo me Shume

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

Mbrëmja e kaluar në “American Idol” rezervoi një spektakël të vërtetë për teleshikuesit. Ky ishte sezoni i 16-të i kompeticionit dhe për ta festuar këtë gjë, organizatorët kishin ftuar fituesit

Lexo me Shume