Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kelly Brook"

(Foto) Studim – Femra me trupin perfekt nuk është yll Hollywood-i, por një vajzë e zakonshme

(Foto) Studim –  Femra me trupin perfekt nuk është yll Hollywood-i, por një vajzë e zakonshme

Ju prezantojmë me Kelly Brook, e cila bën aktoren, modelen dhe… ka një trup perfekt. Po, siç e lexuat, sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Teksasit, kjo grua

Lexo me Shume