Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kelcyre"

Këlcyrë, asgjësohen 12,000 bimë kanabis

    Këlcyrë, asgjësohen 12,000 bimë kanabis

Policia e Këlcyrës ka asgjësuar 12,000 bimë kanabis gjatë një operacioni të zhvilluar në Këlcyrë. Sasia e bimës narkotike u asgjësua gjatë të mërkurës në vendin e quajtur “Allangjyz Meshahaj”,

Lexo me Shume