Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Keith Richards"

“The Rolling Stones” surprizojnë fansat. Së shpejti me album të ri…

    “The Rolling Stones” surprizojnë fansat. Së shpejti me album të ri…

Grupi legjendar i rrokut “The Rolling Stones”, i cili sapo ka përfunduar turin historik në Kubë, është duke punuar për të nxjerrë albumin e ri. Këtë gjë e ka konfirmuar

Lexo me Shume