Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kayne West"

(Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re

    (Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re

Kanye West ka publikuar videon e tij më të fundit, të quajtur “Famous”, e cila (fatkeqësisht) nuk gjendet në Youtube, por vetëm në Tidal. Pjesë e videos së reperit ishin

Lexo me Shume

Muzikanti hungarez: “Kayne West më ka vjedhur këngën”

    Muzikanti hungarez: “Kayne West më ka vjedhur këngën”

Telashet nuk paskan të sosur për reperin Kayne West! Problemi i vetëm që i mungonte ishte një padi lidhur me një nga këngët e albumit të tij të vitit 2013,

Lexo me Shume

Truproja e Kayne West: “Ai është 10 herë më i keq nga ç’duket në media!”

    Truproja e Kayne West: “Ai është 10 herë më i keq nga ç’duket në media!”

I keni parë ata që mbrojnë personazhet e famshëm kur shfaqen në publik? Epo jo vetëm që i mbrojnë këto personazhe, por edhe dinë pothuajse gjithçka rreth tyre. Steve Stanulis,

Lexo me Shume