Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kauze"

Orgesa Zaimi: E kam për zemër këtë projekt. Më vjen keq që kolegët nuk pranojnë ftesa kur bëhet fjalë për bamirësi

    Orgesa Zaimi: E kam për zemër këtë projekt. Më vjen keq që kolegët nuk pranojnë ftesa kur bëhet fjalë për bamirësi

    U bë pak kohë  që Orgesa Zaimi i ka munguar skenës muzikore shqiptare me një projekt muzikor, por pritjes po i vjen fundi. E kontaktuar nga Blitz.al, këngëtarja

Lexo me Shume