Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Katy Perry"

Pse ka “lajthitur” Katy Perry në Twitter?

Pse ka “lajthitur” Katy Perry në Twitter?

    Nëse do të lexoni që Katy Perry ka përmendur Taylor Swift në statuset në Twitter apo që po tregohet anormale në llogarinë e saj në këtë rrjet social,

Lexo me Shume

Katy Perry: “Fajin e ka Taylor Swift!”

    Katy Perry: “Fajin e ka Taylor Swift!”

Katy Perry jo vetëm që nuk beson në tradhtinë e Orlando Bloom, por është e sigurt që fajtore për publikimin e fotove të Bloom me Gomez në një “club” nate

Lexo me Shume

Prova se Orlando Bloom dhe Katy Perry janë përsëri bashkë

Prova se Orlando Bloom dhe Katy Perry janë përsëri bashkë

Kohët e fundit u përhap lajmi se Orlando Bloom kishte tradhëtuar Katy Perry-n në një club nate me Selena Gomez. Kjo, pasi TMZ nxorri disa foto ku Bloom dhe Gomez

Lexo me Shume

Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

    Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

Fotot e postuara pak ditë më parë, në të cilat shfaqen Selena Gomez dhe Orlando Bloom shumë pranë njëri- tjetrit, kanë shkaktuar paqartësi lidhur me marrëdhënien e tyre. Kjo pasi

Lexo me Shume