Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kate Moss"

Kate Moss sërish vetëm?!

    Kate Moss sërish vetëm?!

Marrëdhënia e Kate Moss dhe kontit Nicolai von Bismark mesa duket nuk është në ditët e saj më të mira. Sipas burimeve pranë modeles, konti gjerman është larguar nga shtëpia

Lexo me Shume

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

Kirurgu Julian De Silva në Londër ka bërë një klasifikim të fytyrave më të bukura të showbiz-it në planet, duke u bazuar në parametrat e bukurisë së Greqisë antike. Është

Lexo me Shume