Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kate Middleton"

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Emilia Wickstead ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Veshja e fundit në turin mbretëror të Indisë dhe Bhutan. Ajo veshi një fustan në ngjyrën e diellit të Emilia

Lexo me Shume

Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

    Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

  Mbretëresha Elizabetë po bëhet gati të festojë 90- vjetorin e lindjes më 21 prill të këtij viti dhe në kuadër të festimeve, një dokumentar i ri i titulluar “Mbretëresha

Lexo me Shume