Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kate Middelton"

Dukesha Kate inkurajon të rinjtë: Kurrë mos i braktisni ëndrrat tuaja!

    Dukesha Kate inkurajon të rinjtë: Kurrë mos i braktisni ëndrrat tuaja!

Gjatë një vizite të premten në një shkollë në Londër, Dukesha Kate ka inkurajuar të rinjtë të mos dorëzohen, por të ndjekin ëndrrat e tyre. “Ajo më tha të mos

Lexo me Shume

Kate Middleton ndjek hapat e Princeshës Diana

Kate Middleton ndjek hapat e Princeshës Diana

Revista e njohur e modës dhe fashion-it, Vogue, feston 100-vjetorin e krijimit të saj. Princesh Diana, ka qenë një prej personazheve të preferuara të kësaj reviste gjatë gjithë jetës së

Lexo me Shume

Momenti “Marilyn Monroe” i Kate Middelton

    Momenti “Marilyn Monroe” i Kate Middelton

Kate Middelton dhe Princi William kanë marrë pjesë në një memorial, ku kanë nderuar të vdekurit e luftës në Indi, gjatë turneut mbretëror. Çifti ka  vendosur një kurorë në varrin

Lexo me Shume