Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kata"

Ngjarja në kopshtin zoologjik. Njerëzit reagojnë: Më mirë të kishte vdekur fëmija sesa gorilla!

    Ngjarja në kopshtin zoologjik. Njerëzit reagojnë: Më mirë të kishte vdekur fëmija sesa gorilla!

Ka bërë shumë bujë në media lajmi për vrasjen e gorillës, 4 ditë më parë (lexo këtu). Në mediat sociale ka pasur shumë kritikues, të cilët i janë drejtuar nënës së fëmijës

Lexo me Shume

(Video, kujdes pamje të rënda!) Rrëfimi tronditës i të arratisurës nga ISIS: “Si u shita si skllave seksi nga militantët e ISIS-it”

    (Video, kujdes pamje të rënda!) Rrëfimi tronditës i të arratisurës nga ISIS: “Si u shita si skllave seksi nga militantët e ISIS-it”

  Nga Lindja e Mesme nuk vijnë vetëm refugjatët apo lajmet e një shpërthimi të ri që merr mijëra jetë, por edhe rrëfime të grave e vajzave që janë trajtuar

Lexo me Shume

I keni provuar pozicionet më të mira të Kamasutrës?

I keni provuar pozicionet më të mira të Kamasutrës?

Kamasutra është manuali më i vjetër në botë me pozicione seksi.  Te Kamasutra gjeni mbi 100 pozicione seksi, duke përfshirë edhe udhëzime grafike se si t’i bëni ato. Shfletoni galerinë

Lexo me Shume

Noizy qesh me lot me performancën e Majk-it

    Noizy qesh me lot me performancën e Majk-it

U përfol shumë fakti që Majk arriti të performojë me idhullin e tij Maitre Gims në të njëjtën  skenë. Vetëm pak minuta më parë opinionisti Olti Curri ka shpërndarë një video nga

Lexo me Shume

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

“Sorry” është kënga e katërt e albumit të fundit të Beyonce-s dhe një nga dy këngët që “ndezën” rrjetet sociale lidhur me tradhtinë e Jay Z. Ishte vargu “He better

Lexo me Shume

Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n? Gruaja i jep fund jetës

    Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n? Gruaja i jep fund jetës

Projekti i ri muzikor e filmik i Beyonce-s, “Lemonade”, ka sjellë edhe një herë në vëmendje martesën e çiftit Knowles-Carter. Nxitur nga tekstet e këngëve të albumit të sapopublikuar, si

Lexo me Shume

Pilulat kontraceptive i shkaktojnë vdekjen balerinës

    Pilulat kontraceptive i shkaktojnë vdekjen balerinës

17-vjeçarja Maria Santa ishte studente në një shkollë të njohur baleti. Maria nisi të merrej me balet që në moshën 9- vjeçare dhe fitoi shumë konkurse në Rumani. Vitin e 

Lexo me Shume

Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse

    Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse

Vetëm pak minuta më parë, Bledi Mane ka shpërndarë një foto kontroverse në Facebook. Duke parë këtë foto duket se Bledi është revoltuar nga disa kërcënime të mundshme që ka

Lexo me Shume

(VIDEO) Tani mund të konturoni edhe të pasmet tuaja

  (VIDEO) Tani mund të konturoni edhe të pasmet tuaja

Ndodhi edhe kjo! Konturimi është trendi i fundit. Është folur për konturim të fytyrës, qafës, veshëve, u habitëm kur pamë

Lexo me Shume

Idiotësitë që bota nuk do t’i harrojë kurrë

Idiotësitë që bota nuk do t’i harrojë kurrë

Të gjithë kemi mundësi të futemi në rrjetet sociale e t’i përdorim ato për qëllime nga më të ndryshmet. Por

Lexo me Shume

24 vite burg për mamanë “mostër”

24 vite burg për mamanë “mostër”

  Kathryn Smith është dënuar me 24 vite burg nga gjykata e Staffordshire me akuzën e vrasjes dhe keqtrajtimit të

Lexo me Shume

Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

  Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

Këngëtar të bën puna, apo lekët? Një temë tepër aktuale që ka mbledhur në panelin e “Horizonte” të “E diell”

Lexo me Shume

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Sonte në mbrëmje programi argëtues “Sfida” në Digitalb do të vendosë përballë njëri-tjetrit të tjerë personazhe televizivë. Olti Curri, Rozana

Lexo me Shume

I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç

  I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç

Keni menduar ndonjëherë se deri ku mund të shkojë fiksimi pas një personazhi të famshëm? Epo, ky fiksim mund të

Lexo me Shume

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

John Travolta mund të jetë një aktor i madh, por nën lëkurën e këtij aktori të madh mund të jetojë

Lexo me Shume

10 histori “horrori” që motra i bën motrës

  10 histori “horrori”  që motra i bën motrës

Disa vajza kanë treguar historitë e jetës, me motrat e tyre. Kush ka motër mund të ketë kaluar ndonjëherë në

Lexo me Shume

Reagon regjisorja Doresi: “Jul Deda s’më ofendoi mua, por 10.000 personat që ndoqën shfaqjen”

  Reagon regjisorja Doresi: “Jul Deda s’më ofendoi mua, por 10.000 personat që ndoqën shfaqjen”

Ka bërë mjaft zhurmë një shkrim që aktori Julian Deda ka publikuar ditën e djeshme, në të cilin i bënte

Lexo me Shume

Ja si tallet ky grafik dizajner me trendet më të çmendura të bukurisë

  Ja si tallet ky grafik dizajner me trendet më të çmendura të bukurisë

Pasi hodhi disa foto në Twitter, grafik-dizajneri James Fridman filloi të marrë shumë kërkesa  nga njerëzit për t’i  transformuar ata me

Lexo me Shume

(Video) Regbi – Martinez dënohet me 99 vite skualifikim! Ja pse…

  (Video) Regbi – Martinez dënohet me 99 vite skualifikim! Ja pse…

Vërtet shokuese ajo që ka ndodhur gjatë një ndeshjeje të Kampionatit Argjentians të regbisë. Cipriano Martinez, lojtar i skuadrës Pucara,

Lexo me Shume

Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

  Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

Këngëtarja e mirënjohur, Kesha, ka bërë të ditur ditën e sotme se liria e karrierës së saj i është ofruar

Lexo me Shume

(Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

  (Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

  Fundjavën që lamë pas, prezantuesja e emisionit “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka qenë e ftuar në një dasmë e

Lexo me Shume