Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kastro Zizo"

Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

    Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

Shprehja e dashurisë tanimë nuk bëhet më me letra apo me mesazhe dashurie, por me statuse në Facebook. I fundit që e ka bërë këtë ka qenë Kastro Zizo, i

Lexo me Shume

Kastro Zizo: Na mbytën kurvat!

    Kastro Zizo: Na mbytën kurvat!

Producenti dhe këngëtari Kastro Zizo, i njohur për publikun shqiptar për natyrën e tij impulsive, aq sa edhe të drejtpërdrejtë, shpeshherë reagon për situata të ndryshme. Ai nuk ngurron të

Lexo me Shume

Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

    Azisi poston performancën e Kastros. Komentuesit “e masakrojnë”

Të gjithë e mbajmë mend performancën e Kastro Zizos të hënën në “Your Face Sounds Familiar”, ku ai imitoi këngëtarin Azis. Performanca e Kastros u komentua gjerësisht nëpër portale, pasi pamja

Lexo me Shume

Kastro Zizo si Azisi: “Mos paragjykoni! Para Zotit jemi njësoj”

Kastro Zizo si Azisi: “Mos paragjykoni! Para Zotit jemi njësoj”

Duket se natyra e tij e sinqertë dhe guximi që e karakterizon si artist u bënë bashkë në figurën e Kastro Zizos. Në spektaklin “Your Face Sounds Familiar”, atij gjithnjë

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Detaje të kontratës së Kastro Zizos

    (Ekskluzive) Detaje të kontratës së Kastro Zizos

Mëngjesin e sotëm, kantautori Kastro Zizo ka ndarë një lajm shumë të mirë me miqtë e tij në rrjetet sociale. Ai ka njoftuar se do të jetë pjesë e një

Lexo me Shume

Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

    Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

Dita e sotme ka sjellë një lajm të trishtë për familjen e Kastro Zizos, atë të ndarjes nga jeta të nënës së tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime

Lexo me Shume