Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kastriot Islami"

Kastriot Islami: Ja kush janë përgjegjësit e video-skandalit me Shukriun

    Kastriot Islami: Ja kush janë përgjegjësit e video-skandalit me Shukriun

Ish-socialisti Kastriot Islami, ka analizuar çështjen e zgjedhjeve elektorale për Bashkinë e Dibrës. Në një intervistë për “News24”, ai shprehet se video-skandali është realizuar nga PDIU, veprim që ka tensionuar

Lexo me Shume