Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kastrati"

Kërcënime nga Shullazi, Kastrati: Nuk e njoh, s’kam patur asnjë bisedë me të

    Kërcënime nga Shullazi, Kastrati: Nuk e njoh, s’kam patur asnjë bisedë me të

Presidenti i “Kastrati Group”, Shefqet Kastrati, ka hedhur poshtë lajmet e përhapura për kërcënimin e tij nga Emiljano Shullazi. Ai u shpreh se nuk ka pasur asnjë bisedë, presion dhe

Lexo me Shume