Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kasap"

Kasapi në Tiranë, më parë pjesë e ISIS

    Kasapi në Tiranë, më parë pjesë e ISIS

Vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila dënoi me 126 vite burg 9 xhihadistët, duket se ka shërbyer si shtysë për “AFP”-në për të realizuar një reportazh me

Lexo me Shume