Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "KAS"

(Ekskluzive) Skënderbeu përjashtohet për 1 vit nga kupat e Europës. Çështja do të çohet në KAS

    (Ekskluzive) Skënderbeu përjashtohet për 1 vit nga kupat e Europës. Çështja do të çohet në KAS

Lajme jo të mira vijnë nga Gjeneva për ‘superkampionët’ e Skënderbeut, të cilët vetëm pak javë më parë fituan titullin e tyre të 6-ë radhazi në Superligën Shqiptare. Ajo që

Lexo me Shume