Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Karl Heinze Rummenigge"

Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

    Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se kampionët e Bundesliga-s janë në bisedime me ekipin e Borussia Dortmund për shitjen e Mario Gotze-s! Futbolliti i Kombëtares Gjermane iu bashkua Bayern-it në vitin

Lexo me Shume