Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Karl-Heinz Rummenigge"

Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

    Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

Nuk është përtypur ende eliminimi nga Champions League mbrëmjen e djeshme në kampin e Bayern Munchen. Duket se humbja e mundësisë për të arritur në finale, duke fituar ndeshjen 2-1,

Lexo me Shume