Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "karikatura"

Komuna e Amatrice-s padit “Charlie Hebdo”-n për karikaturat pas tërmetit

    Komuna e Amatrice-s padit “Charlie Hebdo”-n për karikaturat pas tërmetit

“Fyerje e rëndë” – kështu i cilëson komuna e Amatrice-s në Itali karikaturat e gazetës satirike franceze “Charlie Hebdo” pas tërmetit të rëndë që goditi Italinë Qendrore. Mësohet se komuna

Lexo me Shume