Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kardashian"

Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

    Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

Pak muaj pasi çifti më i ri i familjes Kardashian, Rob dhe Blac, lajmëroi shtatzëninë, HollywoodLife.com na tregon edhe gjininë e fëmijës. Sipas burimeve pranë dy personazheve të famshëm, fëmija

Lexo me Shume

Saint West prezantohet për paparazz-ët

    Saint West prezantohet për paparazz-ët

Një gjë pozitove që ne fituam nga pushimet e Kardashian-ëve në Kubë ishte dalja e parë publike e vogëlushit Saint West. Teksa Kim, Kayne dhe North po lëviznin nga makina

Lexo me Shume

Plas sherri në familjen Kardashians. Khloe i kundërvihet Caitlyn Jenner-it

    Plas sherri në familjen Kardashians. Khloe i kundërvihet Caitlyn Jenner-it

Transmetimi i premierës “Keeping Up With The Kardashian”, sezoni 12-të, ka treguar hapur se gjërat nuk po shkojnë edhe aq mirë në familjen më të famshme të Amerikës. Përveç “misterit”

Lexo me Shume

Shakaja e hidhur e Kendall për Kourtney

Shakaja e hidhur e Kendall për Kourtney

Do të ishte e pamundur që në ditën e gënjeshtrave të mungonte familja “më e vëzhguar” në planet, Kardashian. Rrengu i është bërë motrës së madhe Kourtney, e cila ka

Lexo me Shume

“Playboy” në shtëpinë e Kardashianëve për Pashkë

    “Playboy” në shtëpinë e Kardashianëve për Pashkë

    Pashkët e këtij viti kanë qenë më shumë se të bukura për familjen Kardashian, sidomos për dhëndurët, njëkohësisht burrat e vetëm të dinastisë Kardashian, të cilët kanë qenë

Lexo me Shume