Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Karburant"

Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi

    Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një pikë karburanti në qytetin e Lezhës. Burime të policisë lokale thonë se dyshohet për një shpërthim të shkaktuar nga një rrjedhje gazi.

Lexo me Shume