Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Karaibe"

Amber Rose tregon asetet e saj në festën në Karaibe

    Amber Rose tregon asetet e saj në festën në Karaibe

Amber Rose ka habitur me format e saj mbrëmjen e të shtunës në një festë në Karaibe. Në festën e organizuar nga vetë ajo, Amber Rose i ka lënë shumë

Lexo me Shume