Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Karaburun"

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Një incident është shënuar ditën e sotme në Karaburun, mes dy mjeteve ujore, ku një anije turistike ka zënë poshtë një mjet ujor. Fatmirësisht, incidenti nuk ka shkaktuar të lënduar,

Lexo me Shume