Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kapiten"

Ndeshja Shqipëri-Francë, De Biasi zgjedh Ansi Agollin në krye të kuqezinjve

    Ndeshja Shqipëri-Francë, De Biasi zgjedh Ansi Agollin në krye të kuqezinjve

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi, ka vendosur që Ansi Agolli të jetë ai që do më mbajë shiritin e kapitenit në ndeshjen e së mërkurës. Në konferencën për

Lexo me Shume