Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kapele"

Lufta e kapeleve: “E para ishte Tatjana Isaj”

    Lufta e kapeleve: “E para ishte Tatjana Isaj”

  “Luftës” së stilisteve At’Nikolla dhe Kokëdhima për “Kush e përdori e para lulen?” mesa duket po i vjen fundi. As njëra dhe as tjetra nuk i kanë përdorur të

Lexo me Shume