Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kaos"

“Kaos-i” që pëlqejnë artistët

    “Kaos-i” që pëlqejnë artistët

Jemi të vetëdijshëm që të paktë janë ata artistë që vërtet e vlerësojnë punën e njëri-tjetrit. Ka ndodhur shpesh që t’i shprehin hapur edhe “inatet” që kanë mes tyre. Ka

Lexo me Shume

Pas Palokës, Roland Keta tenton të qëllojë Braçen

    Pas Palokës, Roland Keta tenton të qëllojë Braçen

Në një kaos total pas tentativave të deputetit Paloka për të qëlluar Erion Braçen, Kuvendi ka nisur sërisht punimet për rendin e ditës por kjo nuk ka bërë që tensionet

Lexo me Shume