Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kane"

Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

    Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Elite Zone” të kësaj të shtune ka qenë edhe bukuroshja Aurela Hoxha, e cila është vënë disi në pozicionin e marrjes në pyetje

Lexo me Shume