Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kanadaja"

Kanadaja ndez dritën jeshile për heroinën. Do të përdoret si ilaç

    Kanadaja ndez dritën jeshile për heroinën. Do të përdoret si ilaç

Shteti kanadez ka vendosur të lejojë përdorimin e lëndës narkotike të llojit “heroinë” si një ilaç që do të përdoret për trajtimin e atyre personave të varur shumë nga droga.

Lexo me Shume