Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kampionati Europian France"

Granit Xhaka: Urime Shqipërisë për tre pikëshin e parë në Kampionatin Europian

    Granit Xhaka: Urime Shqipërisë për tre pikëshin e parë në Kampionatin Europian

Lojtari me origjinë shqiptare Granit Xhaka që luan për Kombëtaren zvicerane në “Euro 2016”, nuk ka harruar të urojë Shqipërinë për fitoren e saj të shënuar dje në stadiumin e

Lexo me Shume

Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

    Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

Duket se ndeshja ndaj Luksemburgut e cila do të zhvillohet sonte në mbrëmje i ka bashkuar edhe më shumë futbollistët e kombëtares! Humbja 2 me 1 me Austrinë u bë

Lexo me Shume