Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kampionat"

“Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

    “Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

16 ekipe do të konkurrojnë në 100-vjetorin e kampionatit më të vjetër të futbollit, organizuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por Neymar, Rafinha dhe Kaka nuk do jenë pjesë e

Lexo me Shume