Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kamikaze"

Belgjikë, policia gjen dorezat që u përdorën nga terroristët

    Belgjikë, policia gjen dorezat që u përdorën nga terroristët

Autoritetet policore belge besojnë se kanë gjetur dy doreza të djathta në një autobus që ka lënë aeroportin shumë pak minuta pas shpërthimit të bombës po në të njëjtin vend.

Lexo me Shume

Ja sa i kushton terrorizmi ekonomisë europiane

    Ja sa i kushton terrorizmi ekonomisë europiane

Sulmet terroriste, përveçse shkaktojnë humbje të mëdha në njerëz, përhapje të panikut, ndikojnë drejtpërdrejt edhe në ekonominë e një vendi. Shifra të sakta nuk mund të përcaktohen, ama për të

Lexo me Shume

Bruksel, çaktivizohet përpara shpërthimit bomba e tretë në aeroport. Ja 4 kamikazët e dyshuar

    Bruksel, çaktivizohet përpara shpërthimit bomba e tretë në aeroport. Ja 4 kamikazët e dyshuar

Autoritetet belge të sigurisë kanë arritur në kohë të çaktivizojnë një bombë në aeroportin ndërkombëtar të Brukselit. Bomba e tretë është gjetur në kohë, pas dy sulmeve të shënuara sot

Lexo me Shume