Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kamez"

Kamëz, eksploziv banesës së një gruaje

    Kamëz, eksploziv banesës së një gruaje

Një shpërthim është regjistruar në Kamëz, orët e para të mëngjesit të sotëm. Nga të dhënat zyrtare, mësohet se shpërthimi është regjistruar në orën 02:25 në rrugën “Athina”, në banesën

Lexo me Shume