Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kamerat"

Tahiri: Shqipëria do të jetë një vend më i sigurt

    Tahiri: Shqipëria do të jetë një vend më i sigurt

I pranishëm në inaugurimin e repartit të ri të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Vaqarr të Tiranës, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, u ndal te sistemi i kamerave të

Lexo me Shume