Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kamera"

Shpërthimi i eksplozivit tek Tirana e Re, zbardhet objektivi i autorëve

    Shpërthimi i eksplozivit tek Tirana e Re, zbardhet objektivi i autorëve

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me shpërthimin me eksploziv rreth orës 01:30 në një banesë në rrugën “Margarita Tutuani” në kryeqytet. Nga kamera e sigurisë zbulohet se një person

Lexo me Shume

Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

    Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

Nëse ke vendosur të shkosh në koncertin e Adeles dhe të marrësh kamera me vete, më mirë mos shko fare. Sepse Adele tregoi së fundmi se nëse ka diçka që

Lexo me Shume

Gjyqi ndaj Prengës, dëshmon shefi i teknologjisë: Kamerat e komisariatit ishin të fikura

    Gjyqi ndaj Prengës, dëshmon shefi i teknologjisë: Kamerat e komisariatit ishin të fikura

Në procesin gjyqësor zhvilluar ndaj deputetit Armando Prenga në Gjykatën e Lartë, ka dhënë dëshminë së fundmi edhe shefi i Teknologjisë në Drejtorinë e Policisë Lezhë, Rasim Bërcaj. Sipas tij,

Lexo me Shume

Nishani kthen në Kuvend ligjin për kamerat: Cenon privatësinë

    Nishani kthen në Kuvend ligjin për kamerat: Cenon privatësinë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ligjin për “Masat shtesë të sigurisë publike”, lidhur me mbikëqyrjen me kamera. Në dekret, kreu i shtetit

Lexo me Shume

Vrasja e ish-efektivit Zeqaj, krijohet identikiti i autorit. Ja lëvizjet e kryera

    Vrasja e ish-efektivit Zeqaj, krijohet identikiti i autorit. Ja lëvizjet e kryera

Rreth dy javë pas vrasjes së ish-policit Ajet Zeqaj, është krijuar identikiti i autorit dhe është zbardhur itinerari që ai ndoqi pas kryerjes së krimit. Një mik i viktimës, i

Lexo me Shume