Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kamboxhia"

Rreziku nga terrorizmi? Ja cilat vende mund të vizitoni pa hezituar…

    Rreziku nga terrorizmi? Ja cilat vende mund të vizitoni pa hezituar…

Rreziku nga terrorizmi është cilësuar shumë i lartë në më shumë se 30 vende të botës. Sipas të dhënave, vende si Spanja apo Franca renditen në të njëjtin nivel si

Lexo me Shume

6 vendet që po shpenzojnë një pasuri të tërë për ujë

    6 vendet që po shpenzojnë një pasuri të tërë për ujë

Teksa Perëndimi e ka ujin e pijshëm domosdoshmëri, 650 milionë njerëz në të gjithë botën e kanë ujin një luks. Studimi “Water: At What Cost? The State of the World’s

Lexo me Shume