Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kakavije"

Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

    Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

Policia Kufitare në Kakavijë ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 3.1 kilogramë hashash në një autobus të linjës Tiranë-Athinë, si dhe ka vënë në pranga dy shoferët. Sipas të

Lexo me Shume