Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kakavije"

Kakavijë, ndalohet i shpalluri në kërkim, i dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg

    Kakavijë, ndalohet i shpalluri në kërkim, i dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg

Nga Anduena Llabani Në datë 25.10.2016, në orën 22:30, nga Shërbimet Operacionale të Drejtorisë Kufirit dhe Migracionit Gjirokastër, në afërsi të Piramidës 28, u kap shtetasi Kastriot Dida, i cili

Lexo me Shume

Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

    Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

Policia Kufitare në Kakavijë ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 3.1 kilogramë hashash në një autobus të linjës Tiranë-Athinë, si dhe ka vënë në pranga dy shoferët. Sipas të

Lexo me Shume