Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kafshim"

U përpoq ta ushqente, 4-vjeçarja kafshohet për vdekje nga qeni i saj i ri

    U përpoq ta ushqente, 4-vjeçarja kafshohet për vdekje nga qeni i saj i ri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Michigan, SHBA, ku 4-vjeçarja Kiyana McNeal ka humbur jetën si pasojë e plagëve të shkaktuara nga kafshimi i qenit të ri të familjes.

Lexo me Shume

Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

    Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

Boksieri shqiptar, Astrit Klementa, ka kafshuar në vesh kundërshtarin e tij serb, Andrej Pesiq. Shkak për këtë konflikt mes tyre në ring janë bërë fyerjet në baza etnike të boksierit

Lexo me Shume