Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kafaz"

Autoritetet nisin hetimet për prindërit e 4-vjeçarit që ra në moçalin e gorillës

    Autoritetet nisin hetimet për prindërit e 4-vjeçarit që ra në moçalin e gorillës

Edhe pse askush nuk di të thotë se si djali 4-vjeçar përfundoi pranë gorillës, policia e Shteteve të Bashkuara ka ndërmarrë hapat e nevojshme për të hetuar dy prindërit e

Lexo me Shume

Kopshti i pazakontë zoologjik në Kinë, ku në kafaz janë njerëzit

Kopshti i pazakontë zoologjik në Kinë, ku në kafaz janë njerëzit

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se si ndihesh kur je brenda një kafazi të një kopshti zoologjik, nga Kina vjen përgjigjja e duhur për ju. Kopshti “The Lehe Ledu”

Lexo me Shume