Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kabllo elektrike"

Kinë, mësuesi godet 11-vjeçarin me kabllo elektrike

    Kinë, mësuesi godet 11-vjeçarin me kabllo elektrike

Një mësues në Kinë ka goditur një 11-vjeçar në këmbë dhe shpinë pasi ky i fundit bëri një gabim në matematikë.  Sjellja e pakuptueshme e mësuesit ka tronditur rrjetin social

Lexo me Shume