Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ka një mesazh për gazetarët"

Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

    Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si një nga këngëtaret më të ëmbla të showbiz-it shqiptar, bukuria e së cilës është përmendur pothuajse në çdo artikull që mediat kanë shkruar rreth saj. Megjithatë, kur

Lexo me Shume