Blitz

Tag "Justin Bieber"

Këngëtarja ndryshon numrin e celularit për “t’i shpëtuar” ish-të dashurit

Këngëtarja ndryshon numrin e celularit për “t’i shpëtuar” ish-të dashurit

          Edhe pse Justin Bieber e Selena Gomez kanë vite tashmë që janë ndarë nga njëri-tjetri, dashuria e tyre duket se nuk ka mbaruar akoma. Sipas

Read Full Article

Justin Bieber vlerësohet me 8 “Guinness World Records”

    Justin Bieber vlerësohet me 8 “Guinness World Records”

Justin Bieber u rikthye fuqishëm në tregun muzikor me albumin “Purpose” duke u renditur për disa javë në vendet e para të klasifikimeve amerikane e britanike. Përpos çmimeve që ai

Read Full Article

Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

    Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

Ditën e djeshme, Justin Bieber fshiu profilin e tij në Instagram si pasojë e komenteve fyese të fansave dhe “luftës” me Selena Gomez. Po fotot e nxehta e seksi të

Read Full Article

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

    Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

Justin Bieber, Selena Gomez e Justin Timberlake janë disa nga emrat triumfues në mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, gjatë ceremonisë së përvitshme “Teen Choice Awards 2016”. Personazhet e kinemasë, të

Read Full Article

Justin Bieber dhe Diplo, gati për të na “ftohur” në mes të verës

    Justin Bieber dhe Diplo, gati për të na “ftohur” në mes të verës

Jeni gati për një tjetër bashkëpunim të Justin Bieber dhe Diplo? Bëni mirë të jeni, pasi këngëtari 22 vjeçar ka lajmëruar në Facebook se brenda muajit Gusht do të sjellë

Read Full Article

Justin Bieber përfundon në spital

    Justin Bieber përfundon në spital

  Siç raporton edhe TMZ, Bieber ka thyer kyçin e këmbës gjatë një ndeshjeje të premten në Cincinnati. Përveç faktit që Bieber duhet t’i nënshtrohet trajtimit intensiv nga mjekët në

Read Full Article

Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

    Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

Sherret dhe zënkat nuk paskan të mbaruar për Justin Bieber! Ai ka postuar një foto para pak orësh, nën të cilën shkruhet: “Portali online HollywoodLife është i pavërtetë dhe lëndon

Read Full Article

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

    Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

Listës së VIP-ave që përdorin të ardhurat e koncerteve për të mbushur arkat e organizatave të bamirësisë i është shtuar edhe Justin Bieber. Burime pranë këngëtarit kanë thënë së Bieber

Read Full Article

Justin Bieber si Bledi Mane!

  Justin Bieber si Bledi Mane!

Fama është e rrezikshme! Shembujt e Britney Spears, Lindsey Lohan apo shumë të tjerë personazheve VIP na kanë treguar se

Read Full Article

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Pas Kayne West, është Justin Bieber ai që është hedhur në gjyq për shkak të muzikës. Artistja “indie” Casey Dienel

Read Full Article

Justin Bieber ka një mesazh për ceremonitë e ndarjeve të çmimeve

  Justin Bieber ka një mesazh për ceremonitë e ndarjeve të çmimeve

  Justin Bieber pati një natë spektakolare mbrëmjen e së dielës në Billboard Music Awards, duke çuar në shtëpi 2

Read Full Article

Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

  Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

Fotot e postuara pak ditë më parë, në të cilat shfaqen Selena Gomez dhe Orlando Bloom shumë pranë njëri- tjetrit,

Read Full Article

10-vjeçari zbulon një problem të sigurisë në Instagram. Shpërblehet me 10.000 dollarë

  10-vjeçari zbulon një problem të sigurisë në Instagram. Shpërblehet me 10.000 dollarë

Shpesh shumë kompani teknologjike ofrojnë shpërblim për ata persona që zbulojnë defekte në sigurinë e rrjeteve të tyre. Për këtë

Read Full Article

I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

  I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

Një padi është ngritur (sërish) për Justin Bieber për plot 100.000$, pasi Bieber i ka shkatërruar telefonin një burri,i cili

Read Full Article

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Barack Obama ◄ Back Next ► Picture 1 of 18 Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi

Read Full Article

(Video) Justin Bieber një serenatë për…

(Video)  Justin Bieber një serenatë për…

Edhe pse Justin Bieber ka hequr dorë nga takimet me fansat pas koncertit, kjo s’do të thotë që ai u

Read Full Article

Justin Bieber “i shpall luftë” Kim Kardashian

  Justin Bieber “i shpall luftë” Kim Kardashian

Justin Bieber i është rikthyer avazit të fotove që “thyejnë” internetin, duke konkurruar edhe miken e tij Kim Kardashian. Për

Read Full Article

Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

  Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

Pas problemeve që i lindën duke anulluar takimet me fansat e tij, e vetmja gjë që i mungonte tani ishte

Read Full Article

Justin Bieber dhe Beyonce “ndajnë’ shtratin bashkë

Këngëtari i “Sorry” pati mundësinë të “ndante shtratin” me një nga artistet më të përfolura të kohës, Beyonce-n, teksa pushonte

Read Full Article