Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Justin Bieber. Selena Gomez"

“Justin Bieber? Jo!” Ja cila është bukuroshja që refuzon këngëtarin

    “Justin Bieber? Jo!” Ja cila është bukuroshja që refuzon këngëtarin

Pavarësisht raportimeve se Justin Bieber dhe Selena Gomez janë parë të ritakohen në Los Anxheles, duket se këngëtarja nuk e ka në plan nisjen e një marrëdhënieje. Përpjekjet e Bieber

Lexo me Shume